هر آنچه باید درباره کاشت مو FUE بدانید؟

کاشت مو FUE

هر آنچه باید درباره کاشت مو FUE بدانید؟

کاشت مو FUE

استخراج واحد فولیکولی (FUE) نوعی پیوند مو است که با برداشتن تک تک فولیکول‌های مو از پوست و انتقال آنها به قسمت دیگری از بدن، جایی که مو نازک‌تر یا وجود ندارد، انجام می‌شود.

FUE از روش پیوند واحد فولیکولی (FUT) محبوب‌تر شده است، که منجر به ظاهر «شاخه‌های مو» شد.
جراحان از میکرو پانچ برای استخراج تک فولیکول‌ها و حرکت دادن آنها استفاده می‌کنند و تقریباً هیچ نشانه‌ای از استخراج باقی نمی‌گذارند.

ایمنی:

روش FUE با عوارض جانبی جزئی، مانند اسکارهای سفید کوچک که در آن فولیکول‌ها استخراج شده‌اند، ایمن در نظر گرفته می‌شود. در موارد بسیار نادر، ممکن است عفونت یا مرگ بافتی در جایی که جراحی انجام شده است، وجود داشته باشد.
ممکن است عوارض جانبی موقتی را تجربه کنید که چند روز پس از درمان از بین می روند. عوارض جانبی ممکن است شامل تورم، کبودی و حساسیت باشد.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر باران⁣⁣⁣⁣ بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را با تمام دستگاه های روز دنیا آغاز و با افتخار سی هزار پرونده ی پزشکی تشکیل و رضایت همشهری های عزیز را فراهم نموده است که در زمینه ی کاشت مو FUE نیز تخصص فراوان داشته و مفتخر است به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد.

راحتی:

FUE اغلب در چند جلسه 2 تا 4 ساعته در طول چند روز انجام می شود. در موارد نادر، یک “مگا جلسه” ممکن است 10 تا 12 ساعت طول بکشد.
FUE یک روش سرپایی است، بنابراین معمولاً می توانید بعد از هر عمل به خانه بروید.

پس از FUE مجبور نیستید کارهای روزمره خود را خیلی قطع کنید. اما برای حدود یک هفته منطقه را در آب غوطه ور نکنید یا ورزش شدید انجام ندهید.
تقریباً هر نوع جراح صلاحیت انجام جراحی کاشت مو را دارد. ممکن است بخواهید با یک متخصص پوست که در زمینه ریزش مو تخصص دارد یا دارای گواهی جراحی کاشت مو است، مشورت کنید.

کاشت مو FUE
کاشت مو FUE

هزینه:

هزینه کاشت مو بین 4000 تا 15000 دلار در هر جلسه است.
هزینه می تواند بر اساس میزان موی کاشته شده و میزان تجربه جراح شما بسیار متفاوت باشد.

اثربخشی:

موهای کاشته شده در ناحیه جدیدی از بدن معمولاً در حدود 3 تا 4 ماه شروع به رشد می کنند.
شما می توانید انتظار داشته باشید که حدود 10 تا 80 درصد منبع مطمئن موهای کاشته شده دوباره رشد کنند.

کاشت مو FUE چیست؟

کاشت مو با استخراج واحد فولیکولی (FUE) با خارج کردن تک تک فولیکول‌های مو از پوست و کاشت آن‌ها در نقاط دیگر بدن انجام می‌شود. این باعث می شود موهای ناحیه جدید ضخیم تر به نظر برسند.

FUE قرار بود جایگزین روش “کلاسیک” پیوند واحد فولیکولی (FUT) شود. این روش با برداشتن یک تکه کامل از پوست یا پوست سر همراه با فولیکول ها و پیوند پوست در ناحیه مورد نظر انجام می شود.

FUE محبوب‌تر از FUT شده است، زیرا احتمال کمتری دارد که منجر به ظاهری «شاخه مو» شود، جایی که بخش‌هایی از پوست یا مو با نواحی اطراف مطابقت ندارد. همچنین مانند FUT جای زخم بزرگی باقی نمی‌گذارد.

بهترین کاندید برای کاشت مو FUE، فردی است که موهای نازک یا طاسی دارد و هنوز موهای کافی در نزدیکی خود دارد تا برای کاشت از آن استفاده کند.

اگر موهای سالم یا ضخیم کافی برای پیوند به ناحیه نازک یا طاسی ندارید، ممکن است واجد شرایط کاشت موی FUE نباشید.

هزینه کاشت مو FUE چقدر است؟

هزینه کاشت مو FUE بین 4000 تا 15000 دلار در هر جلسه است. یک روش چند جلسه ممکن است تا 50000 دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد.

 


پیشنهاد مطالعه: بستن منافذ پوست


کاشت مو به روش FUE1
کاشت مو به روش FUE1
هزینه نهایی کاشت مو FUE به موارد زیر بستگی دارد:

چه مقدار مو استخراج و کاشته شده است چه تعداد جراح در منطقه شما برای انجام این روش در دسترس هستند جراح شما چقدر می تواند کاشت مو FUE را انجام دهد جراح شما چقدر با تجربه یا پرتقاضا است احتمالاً باید از جیب خود هزینه کاشت مو FUE را بپردازید، زیرا اکثر طرح های بیمه درمانی، این گونه عمل های زیبایی را پوشش نمی دهند.

همچنین باید داروهای تجویزی را برای درد یا سایر عوارض جانبی احتمالی که ممکن است در نتیجه این عمل ایجاد شود پوشش دهید. هنگام در نظر گرفتن هزینه، باید زمان مرخصی را برای بهبودی در نظر بگیرید. این می تواند به معنای 3 تا 4 روز در خانه باشد. اکثر شرکت ها کاشت مو را تحت سیاست های مرخصی پزشکی پوشش نمی دهند.

کاشت مو FUE چگونه کار می کند؟

با افزایش سن، چرخه سه فازی رشد و رویش مجدد مو کوتاه می شود تا زمانی که فولیکول ها دیگر موها را دوباره رشد نکنند. این روند برای هر کسی متفاوت است. برخی از افراد در دهه 20 خود شروع به کچل شدن می کنند، در حالی که برخی دیگر خیلی دیرتر در زندگی طاس می شوند.

کاشت مو FUE با جایگزینی این فولیکول‌های قدیمی با فولیکول‌های جدید که هنوز هم قادر به رشد مو هستند، مو را بازسازی می‌کند. پس از پیوند، فولیکول ها توسط رگ های خونی تغذیه می شوند و شروع به رشد مو در ناحیه ای می کنند که قبلاً موهای نازک یا طاسی داشت.

روش کاشت مو FUE روش FUE چگونه کار می کند:

جراح موهای ناحیه‌ای که فولیکول‌ها برداشته می‌شوند و همچنین اطراف ناحیه پیوند را اصلاح می‌کند. با استفاده از ابزار میکروپانچ، فولیکول‌ها را از پوست شما پاک می‌کنند.

سپس جراح شما یک سری برش‌های کوچک با یک سوزن یا ابزار کوچک و تیز دیگری که فولیکول‌های استخراج‌شده در آن وارد می‌شود، ایجاد می‌کند.

آنها فولیکول ها را در برش ها وارد می کنند. جراح شما ناحیه را برای بهبودی تمیز کرده و بانداژ می کند. مناطق مورد نظر برای درمان

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی باران ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت کنید و همچنین از قیمت ها مطلع شوید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین کلینیک پوست و موی اصفهان به صفحه اینستاگرام ما سربزنید.

جهت ارتباط با کلینیک تخصصی باران و اطلاع از آدرس و شماره تماس کلیک کنید.